Virtuviniai baldai - šeimininkės atspindys. Ir daugelis tikrai gali patvirtinti šį faktą. Juk nuo to, kaip mes prižiūrime savo virtuvę galime netgi spręsti apie savo darbo kokybę, nes švarioje aplinkoje dirbti yra maloniau, o nuo to, kaip tie virtuves baldai yra išdėstyti virtuvėje priklauso netgi darbo greitis.

Virtuviniai baldai gali būti nupirkti net internetu. Paprastai daugelis įmonių, parduodančių savo prekes internetu, įdeda virtuviniai baldai su nuotraukomis komplektus, tad visuomet galima apsižiūrėti kaip atrodys prekė. O jei ji patiko, tačiau galvojate, kad dar kažko trūksta - galite nuvažiuoti į saloną.

Daugelis besiprojektuodamas virtuvę nori, kad ji tarnautų kaip ir valgomasis, tad daug dėmesio skiria ne tik spintelėms ir indaujoms, bet ir kampams, stalams.

Virtuviniai kampai išties yra puikus sprendimas, norint sunaudoti kuo mažiau vietos virtuvėje, tačiau tuo pačiu gauti didelį sėdimą plotą. Aišku virtuvės kampai turi ir savų minusų. Vienas didžiausių yra tas, kad jie dažnai būna ne itin patogūs. Tačiau turbūt juos perkame tik tam, kad jie galėtų būti išnaudoti pagal tikrąją paskirtį. Aišku, kai kurie įsigudrina ir gulėti ant jų, tačiau tai tikrai nėra gera mintis, ypač turint omenyje naudą nugarai.

Prie virtuvinio kampo būtinas stalas. Čia nieko per daug neprigalvosi - teks pirkti elementarų stačiakampio formos stalą, kuris matmenimis būtų nors kiek panašus į kampą.

Virtuvinių stalų taipogi būna gan įvairių rūšių. Galima pirkti prabangų, masyvų stalą, jei norite, kad virtuvė atrodytų elegantiškai. Tačiau turbūt elegantiškumą vertėtų palikti svetainei, o virtuvėje susitelkti ties patogumu ir paprastumu.

Kai kurie stalai turi puikią savybę - išsitraukti. Taigi, atsiradus būtinybei gauti dar ~2-4 papildomas vietas prie stalo nebus būtina neštis dar vieno, papildomo. Užteks tiesiog abiejuose stalo galuose jį prailginti.
Aišku virtuviniai baldai kedes taipogi labai svarbus dalykas virtuvinių baldų komplekte, nes kampas paprastai gali aptarnauti tik 1/2 stalo. Aišku kėdėms taipogi vargu ar verta skirti didelį kiekį išlaidų, nes jos paprastai skirtos tik tam laiko tarpui, kol pavalgysite. Jei nenorite per daug išlaidauti, galite rinktis net paprastas taburetes. Jos, nors ir neatrodo itin prabangiai, tačiau šiek tiek padirbėjus su dizaineriu, galima net sukurti minimalistinį dizainą, kuris atrodys išties šauniai.

Tiesa, jei ieškote patogumo, tada galbūt reikėtų ir rinktis kėdes su atlošais. Tiesa, čia galima rasti ir bėdą - tokios kėdės ne visada dera prie kampo, tad gali tekti palaužyti galvą, kaip jas tinkamai priderinti prie virtuvės interjero.

Jei jau tvirtai žinote, ko norite, turėtumėte žinoti, kad virtuviniai baldai tikrai nėra tas objektas, kurio reikėtų ieškoti ilgai ir sunkiai. Kiekviename didžiajame mieste yra begalės salonų, kuriuose galima įsigyti tokių baldų. Virtuviniai baldai Kaune gali būti rasti visai nesunkiai, įvairių parduotuvių prekiaujančių jais galima rasti prekybos centruose ir beveik kiekviename rajone - kur važiuosite priklauso nuo Jūsų.

Natūralu, kad virtuves baldai kaina savo tikrai turi. Ar didelė ji bus ar maža - viskas priklauso nuo Jūsų, tačiau perkant virtuviniai baldai visuomet reikėtų pagalvoti, kad su jais teks gyventi ilgą laiko tarpą ir iškelti klausimą ar verta taupyti šioje srityje? Nes juk visi žinome, kad virtuviniai stalai kėdės „nemėgsta” būti keičiami dažnai, o taisymo jie irgi nemėgsta, nes paprastai taisymo žymės lieka matomos dar ilgai.

Tad jei šiuo metu renkatės sau virtuviniai baldai komplektą, mes linkime, kad galėtumėte naudotis juo ilgai ir sėkmingai, nes geri baldai yra išties ilgaamžiai, o kai jie yra virtuviniai jiems reikia skirti labai daug dėmesio, nes juos matysite ir naudosite turbūt kasdien.

Patiko (0)

Rodyk draugams